top of page

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 6 elementów dla „”

 • Pierwsze warsztaty dla gitarzystów już w kwietniu :)

  Restecki Music Station zaprasza na pierwsze warsztaty dla gitarzystów! Ze względu na trwające nadal prace wykończeniowe w Stacji zapraszamy do siedziby partnera - Domu Kultury Zameczek w Kielcach. Warsztaty poprowadzi znany i ceniony gitarzysta bluesowy Leszek Cichoński - twórca Gitarowego Rekordu Świata! Czeka na Was duża dawka merytorycznej wiedzy i wspólne granie „Hey Joe” Hendrixa. Nie przegapcie tej okazji! Inwestycja: 40 PLN Zapisy na warsztaty przyjmuje DK Zameczek: 41 36 76 301, sekretariat@zameczek-kielce.pl

 • Muzyczna Stacja już działa!

  Stało się! Strona internetowa Restecki Music Station już działa! Jeszcze trwają testy i dopieszczanie detali. Jeszcze ciężarówki przywożą towar do sklepu a kamery grzeją się od nagrywania lekcji ale już jest. Zapraszamy :)

 • Rainer Maria Nero będzie gościem Music Station!

  Rainer Maria Nero jeden z najwybitniejszych gitarzystów klasycznych i flamenco też zawita do Stacji:) Wkrótce więcej szczegółów. A na razie posłuchajcie.

 • Leszek Cichonski będzie gosciem Music Station!

  Już wkrótce do Restecki Music Station zawita Leszek Cichonski - Guitar Workshop! Mistrz bluesowego feelingu, doświadczony edukator, twórca podręczników i edukacyjnych programów TV, ojciec Gitarowego Rekordu Świata, odbywającego się corocznie we Wrocławiu, poprowadzi Rekordową Rozgrzewkę - czyli warsztaty dla gitarzystów na różnym etapie zaawansowania, zwłaszcza tych, którzy planują uczestniczyć w tegorocznym biciu rekordu. Szczegóły niebawem

 • Muzyczna Stacja wkrótce rusza!

  Dzielę się z Wami nowym przedsięwzięciem, które powstaje na potrzeby kulturalnych wydarzeń. To marzenie, które spełnia się na Waszych oczach. Wkrótce więcej szczegółów. Obserwujcie stronę! Będzie się działo!

bottom of page